Informace o nás

CVC má kompletní zásoby centrálních vakuových systémů na ruce pro rychlé dodávky a vlastní projekční způsobilosti pro všechny typy instalací vysavače.

 
Nabízíme do-it-yourself instruktážní video navrženy tak, aby zjednodušily centrální vysavač instalaci se všemi našimi objednávky zdarma.
 
Naše centrální poloze v Springdale, Arkansas umožňuje snadné doručení v celých Spojených státech.
 
Naše společnost byla ve spolupráci s kvalitními vysavačů Hoover pro více než 30 let poskytuje kvalitní systémy vysavačů.

Historie projektu

Tam byly stovky značek, a modely centrálních vakuových systémů v průběhu let. Obiviously nemůžeme skladovat každou část pro každou značku, ale to, co děláme, je legální nejběžnější a univerzální produkty potřebné pro centrální vac systémy. Například většina centrálních vac hadice, které byly manufacured v posledních 10 letech jsou univerzální, a máme hlavní 3-4 typy skladem za všech okolností. Také různé značky elektrické Powerheads může být použit na různých značek hadic a centrálních vakuových nádrží (část visí na zdi v garáži, která sbírá špínu). Hoover nádrže mohou být použity s Beam vysavače sad centrálních hadic a naopak. Většina hlavních značek actaully relabel stávající Powerheads s vlastním logem a prodáváme to jak jejich vlastní. Eureka je většina paprsků powerheads stejně jako Wessel Werk. Zajišťujeme modely, které byly testovány, aby vydržely v průběhu let.